Two Rooms Chiaia 37

Το Two Rooms Chiaia 37 Νάπολη απέχει περίπου 25 λεπτά με τα πόδια από το Καστέλ Σαντ'Έλμο και περίπου 1 χλμ. από το Κάστρο του Αυγού. Παρέχεται Wi-Fi για εργασία και ψυχαγωγία.

Αυτό το διαμέρισμα διαθέτει μπάνιο με στεγνωτήρα μαλλιών, σκουφάκια μπάνιου και πετσέτες. Επιπλέον, θα βρείτε μπιντές, ξεχωριστή τουαλέτα και ντους.

Απολαύστε πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα που παρέχεται στο Two Rooms Chiaia 37 και είναι εξοπλισμένη με ηλεκτρικό βραστήρα και γυάλινα σκεύη για την εξυπηρέτησή σας.

Η Piazza del Municipio απέχει 300 μέτρα από αυτό το διαμέρισμα, ενώ το Pio Monte della Misericordia είναι σε απόσταση περίπου 2 χλμ. Χάρη στην άνετη του τοποθεσία υπάρχει εύκολη πρόσβαση στην Πιάτσα ντελ Πλεμπισίτο, που βρίσκεται σε απόσταση μόνο 7 λεπτών με τα πόδια. Το μοναδικό Two Rooms Chiaia 37 απέχει περίπου 2 χλμ. από σταθμό τρένου Κεντρικός Νάπολης και 450 μέτρα από τον σταθμό λεωφορείων City Sightseeing - Capolinea.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Two Rooms Chiaia 37 Νάπολη
Sunrise B&B
Τιμή μόνο για κινητά

Sunrise B&B

8.5
Έξοχο 268 σχόλια
52 μ από το κατάλυμα
USD 118 USD 106
ανά νύχτα
Plebiscito House Boutique
Τιμή μόνο για κινητά

Plebiscito House Boutique

6.6
Ευχάριστο 6 σχόλια
58 μ από το κατάλυμα
USD 162 USD 146
ανά νύχτα
Vibra Napoli Apartament
Τιμή μόνο για κινητά

Vibra Napoli Apartament

9.5
Εξαιρετικό 77 σχόλια
62 μ από το κατάλυμα
USD 169 USD 152
ανά νύχτα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    ΔιεθΝές Αεροδρόμιο ΝάποΛης
    8 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Napoli Mergellina Train Station
    2,4 χλμ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Λεωφορείο

    • Μεταφορά από το αεροδρόμιο (με χρέωση)

    Δραστηριότητες

    • Πεζοπορία

    Υπηρεσίες καταλύματος

    • Αποθήκευση αποσκευών
    • Πλύσιμο ρούχων
    • Υπηρεσίες τουριστικού γραφείου

    Στην κουζίνα

    • Βραστήρας
    • Κουζινικά είδη

    Παροχές για παιδιά

    • Βρεφικές κούνιες

    Στα δωμάτια

    • Κλιματισμός
    • Θέρμανση
    • Μίνι μπαρ
    • Παράθυρα με ηχομόνωση
    • Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
    • Τραπέζι φαγητού

    Στο μπάνιο

    • Δωρεάν προϊόντα περιποίησης

    Συσκευές

    • LCD TV

    Design

    • Παρκέ δάπεδο

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
    • Υποαλλεργικά δωμάτια
    • Ανελκυστήρας
    • Ανιχνευτές καπνού
    • Πυροσβεστήρες
    • Κλειδί

    Κατοικίδια

    • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια !

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 12:00 έως 20:00
    Check-out: από 08:00 έως 10:00
    Αριθμός αδείας15063049LOB7277,IT063049C2P8X8ZEPD
    Συχνές ερωτήσεις
    • ❓
      Πού ακριβώς είναι το Two Rooms Chiaia 37;
      Το Two Rooms Chiaia 37 βρίσκεται κοντά σε Castel Nuovo.
    • ❓
      Ποια αξιοθέατα έχει κοντά στο το Two Rooms Chiaia 37;
      Τα δημοφιλή αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το Two Rooms Chiaia 37 περιλαμβάνουν Βοτανικοί κήποι Νάπολης, Πλατεία Piazza del Gesu Nuovo καθώς και San Carlo Theatre.
    • ❓
      Πόσο κοστίζει η κράτηση στο το Two Rooms Chiaia 37;
      Η τιμή κράτησης στο το Two Rooms Chiaia 37 θα είναι 253€.
    • ❓
      Πώς πληρώνω στο το Two Rooms Chiaia 37;
      Το Two Rooms Chiaia 37 δέχεται τις εξής τρόπους πληρωμής:
      • MasterCard
      • Visa
      • American Express
    • ❓
      Υπάρχουν εστιατόρια κοντά στο αυτό το μοναδικό διαμέρισμα;
      Τα εστιατόρια κοντά στο αυτό το μοναδικό διαμέρισμα περιλαμβάνουν Gran Caffe Gambrinus και Pizzeria Brandi και απέχουν μόνο 7 λεπτά με τα πόδια.
    • ❓
      Είναι διαθέσιμο το Ίντερνετ στο το Two Rooms Chiaia 37;
      Όχι, στο το Two Rooms Chiaia 37 δεν προσφέρει Wi-Fi. Παρακαλούμε, επικοινωνήστε με το κατάλυμα για να μάθετε περισσότερα σχετικά με τους όρους και προϋποθέσεις.

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    ΔιεθΝές Αεροδρόμιο ΝάποΛης
    8 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Napoli Mergellina Train Station
    2,4 χλμ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Two Rooms Chiaia 37 Νάπολη

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο